Kalana puhkeküla

label
Kalana jahisadam , SA Hiiumaa Sadamad

Unusta argipäev ja naudi mereäärset puhkust.

Kui otsid kohta, kus saaksid unustada argipäeva rutiini ja nautida mereäärset puhkust, siis Kalana Puhkeküla on just sinu jaoks. Meie puhkeküla pakub majutust kuni sajale külalisele, kus saad lõõgastuda otse mere ääres ning avada oma meeled looduse ilule.

Meie majutusvõimalused on hubased ja mugavad, tagades sulle mõnusa ööune ja taastava puhkuse. Saad valida erinevate majutustüüpide vahel, mis vastavad sinu vajadustele. Ärgates ootab sind meie hubases söögisaalis maitsva hommikusöögi valik, mis annab energiat terveks päevaks.

Kalana Puhkeküla asukoht mere ääres võimaldab sul nautida kaunilt lainetavat merd ning ranna lähedust. Siin saad jalutada rannaliival, lõõgastuda päikeseterrassil või osaleda erinevates veespordi tegevustes. Lisaks pakume ka võimalust korraldada meeleolukaid üritusi ja kokkusaamisi, olgu selleks siis sünnipäevapidu, pulm või firmaüritus.

Kalana Puhkeküla pakub sulle ideaalset kohta lõõgastavaks puhkuseks, kus saad nautida merekohina saatel veedetud aega ning hommikusööki, mis annab päevale hea alguse. Tule ja avasta meie puhkeküla võlud ning naudi lõõgastavat puhkust mere ääres.

Ootame sind Kalana Puhkekülas!