Šampanjabaar KORK

label
Kärdla sadam

Avasta maailma mullid ja kohalik maitseelamus

Kui otsid kohta, kus saaksid sukelduda maailma mullide ja kohaliku maitseelamuse maailma, siis Kork Šampanjabaar on just sinu jaoks. Meie baar asub Kärdla sadamas ning pakub sulle laia valikut erinevaid šampanjasid ja vahuveine. Meie eesmärk on pakkuda sulle ainulaadset maitseelamust, kombineerides kvaliteetseid jooke kohaliku toorainega.

Meie köök on loodud pidades silmas kohalikku maitset ning kasutades võimalikult palju kohalikke tooraineid. Roogade valmistamisel pöörame erilist tähelepanu kvaliteedile ja detailidele, et saaksid nautida täiuslikku maitseelamust.

Suvisel ajal avame maja taga improviseeritud terrassi, mis pakub imelist vaadet ning võimalust nautida päikeseloojangut šampanjaklaasi saatel. Lisaks oleme loonud mängunurga lastele, kus nad saavad mängida ja lõbutseda. Õues ootab neid ka põnev purjekas, kus saavad turnida ja kaptenit mängida.

Kork Šampanjabaar on mitmekülgne koht, kus toimuvad erinevad sündmused ja tegevused. Meie juures saad osa võtta degusteerimistest, nautida kontserte ning veeta meeleolukaid kinoõhtuid. Lisaks korraldame suviti ka vahuveini- ja šampanjasõpradele mõeldud festivali “Vahuveiniviikend”, kus saad avastada uusi maitseid ja nautida meelelahutust.

Kork Šampanjabaar kutsub sind avastama maailma mullid ja kohalikku maitset Hiiumaa südames. Tule ja naudi meie unikaalset atmosfääri ning laseme sul sukelduda maitseelamuste maailma.

Ootame sind Kork Šampanjabaaaris!