Jazzliit ja KORK LIVE | Karl Petti trio

Sadama 28, Kärdla

12.11.2022

label
Kärdla sadam

Jazzliit ja KORK LIVE
12.11. kell 19 – KARL PETTI TRIO

Karl Petti – kitarr
Indrek Mällo – basskitarr
Karl-Markus Kohv – löökpillid
2022. aastal kokku tulnud trio liikmed Karl Petti, Indrek Mällo ja Karl-Markus Kohv sattusid esmakordselt koos lavale juba 2014. aastal ansambli vonKuusk koosseisus. Hiljem on koos musitseeritud ka Cirklis ja Karl Petti bändis. Ühesmängides on juba ammu ilmselgeks saanud suurepärane muusikaline üksteisemõistmine. Seekordsele muusikalisele avastusretkele minnakse seni väikseimas koosseisus. Karl Petti trio esitab uhiuusi Karl Petti kompositsioone ning arranžeeringuid teiste heliloojate teostest – ansambli kõlapilti iseloomustuvad märksõnad nagu minimalism, indie, ambient, djent, psühhedeelia ja polüfoonia.
• Karl Petti on helilooja, kitarrist ja pedagoog. Ta on kirjutanud muusikat teatrile, televisioonile, videomängudele ning avaldanud kolm autoriplaati: EP “Talamak” (2015), kauamängiv “Veemaal” (2018) ja EP “Six Electronic Pieces” (2019). Talle on muusikas olulised gruuv, kõlavärvid, harmoonia ja selged žestid. Karl eelistab kompositsiooni improvisatsioonile, lihtsat keerukale, korrapära juhuslikkusele, kaja kuivusele, süntesaatorit akustilisele kitarrile ja minoori mažoorile.
• Karl-Markus Kohv on trummarina tegev olnud aastast 2009. Ta on mänginud ansamblites Argo Vals Band, vonKuusk, Ars Apta, Etnosfäär, Andres Alaru bänd, Inboiler jpt. 2008-2014 omandas ta Tartu Ülikooli Viljandi Kultuuriakadeemias rakenduskõrghariduse jazzmuusika löökpillide erialal. Kohv õpetab trummimängu Rapla Muusikakoolis ja Tallinna Inglise Kolledžis.
• Indrek Mällo on Viljandis resideeruv basskitarrist. Lõpetanud Tartus Heino Elleri muusikakooli ja Viljandis TÜ VKA muusikaosakonna. Ta on olnud aktiivne muusik viimased kümme aastat erinevates koosseisudes – Jakob Juhkam, Estraadiraadio, Mari Jürjens, Mick Pedaja, Kangelased jne.
LISAINFO:
Kontsert algab kell 19 ja toimub Kärdlas Šampanjabaaris KORK.
Eelmüügis on piletid 12€, ukselt ostes on pileti hind 15 eurot. Pileteid on piiratud kogus ja osalejate arvu täitumisel kohapeal pileteid ei müüda.
Kontserdile on oodatud vaktsineerimiskuuri läbinud, viimase 6 kuu jooksul COVID-19 haiguse läbi põdenud publik.
Eesti Jazzliidu kontsertprogrammi toetavad Kultuuriministeerium ja Kultuurkapital.