30.05.2023

Kalana jahisadam sai avatud ägeda peoga!

label
Kalana jahisadam , SA Hiiumaa Sadamad
Kalana avapidu

Kalana avapidu

Kalana jahisadama pidulik avamine toimus reedel, 26. mail 2023. Unustamatu pidu, mis tõi kokku merehuvilised, kohaliku kogukonna ja sadama arengule kaasa aidanud inimesed. Oodatud avapeol astus üles ansambel Regatt ning avatud olid Kalana ÄÄR ja Esko Baar, pakkudes külastajatele suurepärast meelelahutust ja kõrgetasemelist teenindust.

Sündmuse erilisust lisas vaimulik Kristjan Simson, kes pidas Kalana jahisadama pühitsemise tseremoonia. SA Hiiumaa Sadamate juht Kai Kallas ja juhatuse liige Liina Härm olid kohal laval, jagades tänukirju sadama arengus olulistele ja aktiivsetele inimestele, tunnustades nende märkimisväärset panust.

Lavale astus ka uue jahisadama kapteni rolli võtnud Enn Randmaa, kes jagas oma mälestusi ligi 10 aastat kestnud unistusest ja rõõmustas koos külalistega Kalana jahisadama eduka valmimise üle. Õhtut juhtis särav Arno Kuusk. Kohal ka tantsugrupp Hopet, kes lisasid oma etteastetega sündmusele erilist värvi ja elavust.

Kalana jahisadama ametlik avapidu pakkus külastajatele meeldejäävaid hetki ning võimalust nautida mereäärset õhkkonda ja kaunist loodust. See oli suurepärane võimalus tähistada uut sadamat, mis avab uksed Hiiumaa merehuvilistele ning pakub unustamatuid elamusi ja avastamisrõõmu.

Kalana jahisadam on tõeline Hiiumaa pärl, mis toob endaga kaasa mitmekesiseid võimalusi meresõpradele ja looduse nautijatele. Sadama avamine oli oluline samm Hiiumaa Sadamate arengus, luues uusi võimalusi merega seotud tegevusteks ning edendades piirkonna turismi ja majandust.

Täpsemat teavet Kalana jahisadama kohta ning tulevaste ürituste ja tegevuste kohta saab külastades veebisaiti hiiumaasadamad.ee, mis pakub põhjalikku ülevaadet sadama võimalustest, teenustest ja merekogemustest. Kutsume kõiki avastama Hiiumaa mere ilu ja nautima unustamatuid hetki Kalana jahisadamas. See on koht, kus meri ja kogukond saavad kokku ning kus uued seiklused ootavad avastamist!

Pildistas: Argo Nurs